Naujas mūsų puslapis

gegužės 29, 2011

Džiaugiamės, kad apsilankėte mūsų puslapyje. Čia rasite  mūsų teikiamas paslaugas, jų kainas, o skiltyje NAUDINGA INFORMACIJA – visą informaciją, kurią būtina žinoti netekus artimojo, ir, kurią žinant, palengvės liūdesio valandą užgriuvę buities rūpesčiai.  Puslapyje taip pat  rasite ir skiltį UŽUOJAUTOS ŽODŽIAI, kurioje galėsite palikti savo mintis, skirtas išėjusiųjų Anapilin artimiesiems.

Esame pasiruošę Jums pagelbėti kilus bet kokiems klausimams dėl artimojo laidojimo –  prašome kreiptis į mus nurodytais kontaktais.

Užuojautos žodžiai

 • link

  Kapu tyla ir juoda zemele amzinam poilsiui priglaude mylima sunu, vyra, teveli Dalijames skausmu ir nuosirdzius uzuojautos zodzius skiriame jo artimiesiems.

 • Tomas

  Tu buvai zmogus,kuris dave givybe.buvai zmogus spinduliuojantis siluma,geras emocijas.tu buvai Mama.pats brangiausias zemeje zmogus koks tik gali buti.buvai lyg angelas.kuris visada saugojo.visada mylejo..dabar esi angelas.kuris saugos savo vaikus is dangaus.ir lauks musu ateinant.visada liksi sirdyje.ilsekis ramybeje miela Mamyte.

 • Rūta

  Miela močiute, kurią nuo mažens vadinome Kita Mama, likimas visiems atsiunčia paskutinį atokvėpį... tau atnešė šiąnakt. Ilsėkis.

 • Aušra

  Kapų tyla ir juoda žemelė amžinam poilsiui priglaudė mylimą dėdę Kostą Naktinį... Dalijamės skausmu ir nuoširdžius užuojautos žodžius skiriame Jo artimiesiems.

 • Rašyti užuojautą >>