Laidojimo prekių parduotuvė

Mūsų laidojimo prekių parduotuvėje – platus reikiamų prekių pasirinkimą. Siūlome įvairių formų karstus, pagamintus iš skirtingos medienos. Taip pat – nestandartinio dydžio karstus bei karstus vaikams ar naujagimiams.

Čia galite išrinkti įkapes moterims iš daugiau nei 130 siūlomų suknelių modelių, taip pat įvairių dydžių bei spalvų vyriškų kostiumų. Siūlome įkapes ir vaikams – tiek mergaitėms, tiek berniukams, įkapes naujagimiams, apatinių drabužių komplektus. Jei nerasite tinkamo drabužių modelio ar dydžio, mūsų siuvėja juos pasiūs pagal Jūsų pageidavimą.

Parduotuvėje rasite ir įvairių spalvų bei modelių avalynės, skarelių, šalių, tinkamų įkapėms ar prie gedulo drabužių, nosinaičių.

Taip pat parduotuvėje gausus pasirinkimas žvakių, įvairios formos aukurėlių stikliniuose gaubtuose, įbedamų į žemę ir pastatomų vazų, kryželių, rožinių, škaplierių, gedulingų atvirukų ir vokų. Čia galite įsigyti ir medžiaginių bei plastmasinių juostų užrašams ant vainikų, laikinų paminklų kapui pažymėti.

Mūsų parduotuvėje kiekvienas išsirinks gėlių pagal savo skonį – siūlome vienažiedžių chrizantemų, rožių, kalijų, anturių, lelijų, kardelių, gerberų, orchidėjų, gvazdikų ir kt.  Mūsų floristės čia pat Jums sukurs gėlių kompozicijas, įvairių formų ir dydžių vainikus.

Užuojautos žodžiai

 • link

  Kapu tyla ir juoda zemele amzinam poilsiui priglaude mylima sunu, vyra, teveli Dalijames skausmu ir nuosirdzius uzuojautos zodzius skiriame jo artimiesiems.

 • Tomas

  Tu buvai zmogus,kuris dave givybe.buvai zmogus spinduliuojantis siluma,geras emocijas.tu buvai Mama.pats brangiausias zemeje zmogus koks tik gali buti.buvai lyg angelas.kuris visada saugojo.visada mylejo..dabar esi angelas.kuris saugos savo vaikus is dangaus.ir lauks musu ateinant.visada liksi sirdyje.ilsekis ramybeje miela Mamyte.

 • Rūta

  Miela močiute, kurią nuo mažens vadinome Kita Mama, likimas visiems atsiunčia paskutinį atokvėpį... tau atnešė šiąnakt. Ilsėkis.

 • Aušra

  Kapų tyla ir juoda žemelė amžinam poilsiui priglaudė mylimą dėdę Kostą Naktinį... Dalijamės skausmu ir nuoširdžius užuojautos žodžius skiriame Jo artimiesiems.

 • Rašyti užuojautą >>