Konkurencijos tarnyba: klaidingi kaltinimai nepasitvirtino

birželio 27, 2011

Biržuose laidojimo paslaugas teikianti įmonė „Laidotva“  pernai buvo nepagrįstai apkaltinusi biržiečiams gerai žinomą „Laidojimo paslaugų centrą“, įsikūrusį S. Dagilio gatvėje.

UAB „Laidotva“ atstovai kreipėsi į Konkurencijos tarnybą teigdami, kad „Laidojimo paslaugų centro“ reklaminiuose skelbimuose pateikiamos nerealiai mažos kainos, ir prašydami išsiaiškinti, ar iš tiesų galima įsigyti prekes tokiomis kainomis.

Bendrovė „Jankausko paslaugos ir prekyba“ Konkurencijos tarnybai pateikė visus dokumentus, kuriuose nurodoma, kokias įmonės paslaugas žmonės užsako, kaip už jas atsiskaito ir kiek jos kainuoja.

Išnagrinėjusi UAB „Jankausko paslaugos ir prekyba“ pateiktus dokumentus, Konkurencijos tarnyba priėjo prie išvados, kad įmonė savo skelbimuose klaidingos informacijos nepateikia ir kad prekes iš tiesų galima įsigyti juose nurodytomis kainomis.

UAB „Jankausko paslaugos ir prekyba“, kuriai priklauso „Laidojimo paslaugų centras“, yra didžiausia visas laidojimo paslaugas teikianti įmonė Biržų rajone. Ji gali pasirūpinti visais su artimojo netektimi susijusiais reikalais: dokumentų tvarkymu, velionio kūno pervežimu, šaldymu, paruošimu bei šarvojimu, duobkasių paslaugomis, kapavietės dekoravimu, gedulingų pietų organizavimu ir pan. Taip pat bendrovė gamina bei stato paminklus.

Užuojautos žodžiai

 • link

  Kapu tyla ir juoda zemele amzinam poilsiui priglaude mylima sunu, vyra, teveli Dalijames skausmu ir nuosirdzius uzuojautos zodzius skiriame jo artimiesiems.

 • Tomas

  Tu buvai zmogus,kuris dave givybe.buvai zmogus spinduliuojantis siluma,geras emocijas.tu buvai Mama.pats brangiausias zemeje zmogus koks tik gali buti.buvai lyg angelas.kuris visada saugojo.visada mylejo..dabar esi angelas.kuris saugos savo vaikus is dangaus.ir lauks musu ateinant.visada liksi sirdyje.ilsekis ramybeje miela Mamyte.

 • Rūta

  Miela močiute, kurią nuo mažens vadinome Kita Mama, likimas visiems atsiunčia paskutinį atokvėpį... tau atnešė šiąnakt. Ilsėkis.

 • Aušra

  Kapų tyla ir juoda žemelė amžinam poilsiui priglaudė mylimą dėdę Kostą Naktinį... Dalijamės skausmu ir nuoširdžius užuojautos žodžius skiriame Jo artimiesiems.

 • Rašyti užuojautą >>